pdfs: Weekend scheduleChronological schedule

Where we have them, opposition website links, match colours and map references have been added to help with your match day information. They’re all in the process of being verified, so do please treat with caution, especially the maps.

Friday, February 23 – HOME

Team Manager Opposition Pitch Time Referee
LoI Division 1 Pat Devlin
tba
Wexford FC
[]
tba 19:45 tba

Saturday, February 24 – HOME

Team Manager Opposition Pitch Time Referee
DDSL U-8 Grey Gavin Brooks
086 850 1652
IDLE      
DDSL U-9 Green James O'Brien
086 403 8511
IDLE      
DDSL U-10B Gary Blake
086 864 7690
IDLE      
DDSL U-10C1 Stewart Reay
085 725 3199
IDLE      
DDSL U-11C1 George Suping
085 744 1722
IDLE      
DDSL U-11F1 Ado Ryan
087 216 5149
IDLE      
DDSL U-12P James Kenny
087 238 4067
IDLE      
DDSL U-12A Keith Montgomery
086 870 0010
Drogheda Boys FC
[Red/Black]
8 10:30 T. Roche
DDSL U-12B Dermot O'Dea
086 171 3504
Templeogue United FC
[Red & White/Red shorts]
5 10:30 N. Fallon
DDSL U-13B1
(Joe O'Leary Cup)
Camillo Borza
086 805 2226
Howth Celtic FC
[Black & White stripes/White shorts]
6 11:30 T. Roche
DDSL U-14M
(Harmon Cup)
Gavin Merrigan
086 256 2337
Corduff FC
[Red/Black]
7 13:00 N. Fallon
DDSL U-14A1
(Paisley Deering Cup)
David Duffy
085 718 4704
Newbridge Town FC
[Blue/Yellow]
7 11:30 N. Fallon
DDSL U-15A1
(Bonavox Cup)
Brian Coleman
087 182 4727
Arthur Griffith Park FC
[]
8 13:00 T. Roche
LoI U-19 J.P. Kelly
tba
IDLE      

Saturday, February 24 – AWAY

Team Manager Opposition Venue Time Referee
DDSL U-11A David Knight
087 270 8263
Shamrock Rovers FC
[Green/White hoops]
Roadstone S&S Club Astro 10:00 N. Blake
DDSL U-12C Niamh Egan
087 274 0165
Hartstown/Huntstown FC
[Red/Black]
Hartstown Park 11:30 D. Quigley
DDSL U-13P Billy Smith
083 412 2902
Cherry Orchard FC
[Red & Black stripes/Black shorts-Map]
Elmdale Crescent Astro 11:30 G. McClinton
DDSL U-14M1 Nico Azzariti
087 127 4594
Ballyfermot AFC
[Cherry Red & Blue stripes/Blue shorts-Map]
The Lawns 11:30 K. Travers
DDSL U-14B Mark Finnegan
087 299 6047
Mount Merrion FC
[]
Deer Park 10:30 L. Byrne
DDSL U-15P1 Tony Livingston
086 856 7336
Cherry Orchard FC
[Red & Black stripes/Black shorts-Map]
Elmdale Crescent Astro 13:00 G. McClinton
DDSL U-15M Mark Kavanagh
086 245 8623
Newbridge Town FC
[Blue/Yellow]
OFF   tba

Sunday, February 25 – HOME

Team Manager Opposition Pitch Time Referee
DDSL U-8 Blue Mark Peacocke
085 204 9677
IDLE      
DDSL U-8 Emerald David Bolton
086 839 8276
IDLE      
DDSL U-9 Green Alan Brady
086 377 9732
IDLE      
DDSL U-9 Red Noel Mulhall
086 251 8900
IDLE      
DDSL U-9 Yellow Rob Kennedy
086 172 3760
IDLE      
DDSL U-10B Finbarr Holland
087 765 4629
IDLE      
DDSL U-10C1 Darren Carroll
087 958 1022
IDLE      
DDSL U-10E1 tba
tba
IDLE      
DDSL U-11A Dillon Foley
087 934 4402
IDLE      
DDSL U-11B1 Stephen Long
085 717 2245
IDLE      
DDSL U-11C Tom McGuirk
085 777 8065
IDLE      
DDSL U-12D4 Fergal Doherty
086 647 1555
Marks Celtic FC
[Royal Blue/Black]
5 10:30 D. Kelly
DDSL U-13D1 Gareth Kelly
087 230 2308
St. Kevin's Boys FC
[Tangerine/Black shorts]
7 11:30 D. Kelly
DDSL U-16P1
(Nilfisk Cup)
Wes Moloney
086 106 9328
Athlone Town FC
[Blue & Black stripes/Blue shorts]
OFF   A. Wardick
DDSL U-16A
(Masterson Cup)
Gary Blake
086 864 7690
Greystones United FC
[Green/White hoops]
7 12:30 D. Kelly
DDSL U-16B Mike Smith
087 350 2523
IDLE      
DDSL U-16B1
(Redmond Cup)
Michael Dunne
087 779 6485
Ballymun United FC
[Amber/Black]
OFF   A. Wardick
FFA FFA Team A Declan Service
087 770 5506
IDLE      
LoI U-15 tba
tba
IDLE      
LoI U-17 Julian Connolly
tba
IDLE      
MGL U-13P Paul Hayden
086 162 5290
Larkview FC
[]
8 10:00 D. Norton
MGL U-13B South Jonathan Redmond
085 719 6221
IDLE      
MGL U-16P Jay Murphy
089 418 2309
IDLE      
SDFL U-15P Declan Allen
087 952 2171
Dalkey United AFC
[Black & White/Black shorts]
12 11:30 A. Giriks
SDFL U-15D1 Anthony Reddin
086 896 5399
Beechwood FC
[Red/Black stripes]
12 10:15 A. Giriks
Special Olympics SO Cabo 1 Tommy Flynn
087 271 7475
IDLE      
Special Olympics SO Cabo 2 Kellie McLoughlin
085 817 2446
IDLE      

Sunday, February 25 – AWAY

Team Manager Opposition Venue Time Referee
DDSL U-12D2 Carlos Berjemo
086 465 8663
Lakelands FC
[Green & Black/Black shorts-Map]
St. John of Gods 10:30 N. Blake
DDSL U-13D4
(Dublin Bus Cup)
Damien Carry
086 367 4035
Finglas United
[Yellow/Blue-Map]
Kildonan Road 11:00 B. Hunter
DDSL U-16P2
(Paul McGrath Cup)
Sean McCann
086 045 9561
St. Francis FC
[Green & White hoops/White shorts-Map]
Baldonnell 13:00 L. Hilliard
DDSL Youths 1S
(Ferrari Cup Q/F)
James Byrne
085 286 0183
Larkview FC
[]
tba 11:45 D. Ellison
DDSL Youths 3
(Taaffe Cup)
Isabelle Connolly
086 030 9699
Swords Celtic FC
[Green/Black stripes]
Balheary 11:00 K. Byrne
DDSL Youths 4
(Skelly Cup Q/F)
Gareth De Hora
086 072 3807
St. Maelruans FC
[Maroon/Sky Blue]
tba 11:00 G. Fitzgerald
DDSL Youths 6 tba
tba
Kilnamanagh AFC
[Yellow & Red/Red shorts-Map]
OFF   D. Penny
LSL Premier
(Albert Walsh Cup)
Ciaran Mahony
087 132 4411
Spartak Dynamo FC
[]
Marlay Park 11:00 M. Dolan
LSL Division 3
(Monday)
Niall Moody
086 325 8103
Larkview FC
[]
Whelan Park 20:00 D. Rooney
MGL U-11B South Debbie Geoghegan
087 906 2181
Dalkey United AFC
[Black & White/Black shorts-Map]
Hudson Road 11:45 D. Norton

Monday, February 26 – HOME

Team Manager Opposition Pitch Time Referee
DWSL Inter 1 Orla Haskins
085 784 2730
IDLE